جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

من نفرت انگیز 3


  قسمت سوم از انیمیشن پرطرفدار «من نفرت انگیز» (Despicable Me) سال ۲۰۱۷ به نمایش درمی آید.

  بنابر گزارش سینماباکس به نقل از مهر، کمپانی یونیورسال اعلام کرد انیمیشن “من نفرت انگیز ۳” را در سال ۲۰۱۷ راهی پرده های سینماها می کند.

  این فیلم ادامه ای بر انیمیشن موفق و پرفروش “من نفرت انگیز ۲” خواهد بود که تاکنون ۹۳۵ میلون دلار فروش داشته است.

  هنوز اطلاعاتی درباره قسمت سوم این انیمیشن و بودجه تعیین شده برای آن اعلام نشده است. این که کدامیک از شخصیت های قسمت دوم در این قسمت نیز حضور داشته بانشد هنوز روشن نیست.

  استیو کارل در نقش گورو و نیز کریستن ویگدر ، راسل برند، استیو کوگان و کن جیونگ در دیگر نقش های “من نفرت انگیز ۲” صداپیشگی کرده بودند.

  هفته پیش این انیمیشن عنوان بهترین انیمیشن سال را از گلدن گلوب ۷۱ دریافت کرد.

  قسمت اول این انیمیشن در سال ۲۰۱۰ اکران شد و موفقیت آن موجب ساخته شدن قسمت دومش شد. این ماجرای کمدی به بازگشت گرو (شخصیت استیو کارل)، دختر او و اطرافیان عجیب آنها مربوط می شود و شخصیت های اصلی قسمت اول، همچنان در مرکز موضوع قسمت دوم هم جای داشتند.

  انیمیشن “من نفرت انگیز ۲” را مثل قسمت اول کریس رنو و پیر کافین کارگردانی کرده اند و آن را با هزینه ۷۶ میلیون دلاری ساخته اند. قسمت اول این انیمیشن با بودجه ۶۹ میلیون دلاری ساخته شد و بیش از ۵۰۰ میلیون دلار فروخت.

  کمپانی یونیورسال همزمان اعلام کرد نسخه انیمیشنی داستانی از دکتز زئوس با عنوان “چگونه گرینچ کریسمس را دزدید” را نیز برای سال ۲۰۱۷ راهی پرده های سینماها خواهد کرد.

   


  این مطلب تا کنون 23 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 19 دي 1394
  منبع
  برچسب ها : قسمت ,انیمیشن ,نفرت ,انگیز ,ساخته ,میلیون ,نفرت انگیز ,میلیون دلاری ,دلاری ساخته ,استیو کارل ,راهی پرده ,میلیون دلاری ساخته ,
  من نفرت انگیز 3

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر